E Larych

Finansowa strona świata

Praktyki inwestycyjne

Napisane 03.01.2020 przez admin

Tagi: inwestycje, pratyki, branża, finanse, wskazówki, ekspert,

Spis treści:

         » Podsumowanie najlepszych praktyk
         » Tło

i inne najlepsze praktyki branżowe.

To Cię zainteresuje: Praktyki inwestycyjne

Najlepszym sposobem na poznanie najlepszych praktyk i wymagań przedstawionych w tym dokumencie jest przeczytanie go, tak jak ja.

To Cię zainteresuje: Coś dla motywacji

Uwaga: ten dokument nie ma na celu zastąpienia porad i wskazówek udzielanych przez wykwalifikowanego doradcę finansowego. Jego celem jest zapewnienie ram najlepszych praktyk, które dostarczą wskazówek inwestorom rozważającym produkty i usługi usługodawcy.

Podsumowanie najlepszych praktyk

1. Decyzje inwestycyjne powinny opierać się na celach inwestycyjnych, tolerancji ryzyka, potrzebach dochodowych oraz celach, ryzyku i innych cechach portfela

2. Aby zapewnić dywersyfikację inwestycji klienta, menedżer powinien wziąć pod uwagę następujące kryteria: dywersyfikację aktywów klienta oraz rodzaje i wielkości dostępnych inwestycji oraz stopień i rodzaj dywersyfikacji

3. Minimalna inwestycja, którą należy wykonać, aby uzyskać maksymalny możliwy zwrot (przy niższym zwrocie związanym z wyższym kosztem)

4. W przypadku inwestycji, w których klient nie będzie miał kontroli nad decyzją o inwestycji (takich jak inwestycje o stałym dochodzie), minimalna inwestycja powinna być minimalną potrzebną do osiągnięcia celów klienta. Minimalna inwestycja dla klienta, który nie ma kontroli nad decyzją o inwestowaniu, nie powinna przekraczać 3-krotności salda rachunku klienta w momencie inwestycji i nie więcej niż 20% salda rachunku klienta w momencie inwestycji.

Raport został wydany pod koniec miesiąca i jest trzecim raportem Rady Finansów i Gospodarki na temat aktualnego stanu sektora prywatnych usług finansowych.

Wytyczne dotyczące nowoczesnego i innowacyjnego środowiska cyfrowego.

Grupie roboczej ds. transformacji cyfrowej i sektora finansów przewodniczy główny. Wszystkie zainteresowane strony, które chcą wnieść wkład w grupę, zostaną zaproszone do udziału.

Tło

Nowe zasady, które zostaną przyjęte przez wszystkie państwa członkowskie UE w kwietniu 2016 r., mają na celu ochronę wrażliwych danych osobowych, w tym przechowywanych przez operatorów telekomunikacyjnych, poprzez zapewnienie, że są one traktowane zgodnie z ramami praw podstawowych UE. Zasady ochrony danych będą miały zastosowanie do wszystkich danych przetwarzanych przez operatorów telekomunikacyjnych (i przez niektóre inne firmy, w tym platformy mediów społecznościowych i internetowe sieci reklamowe), chyba że prawo krajowe stanowi inaczej.

Nowe zasady należy przyjąć, jeśli w ogóle, po przeprowadzeniu konsultacji publicznych przez Komisję i państwa członkowskie, a konsultacje społeczne przeprowadzono również w 28 państwach członkowskich UE.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zapisz się na nasz newsletter i korzystaj ze zniżek!
Poprzedni artykuł:Płatności internetowe
Następny artykuł:Działalność finansowa

Usługi finansowe

Mamy świetne usługi finansowe! Mamy świetny i utalentowany zespół w branży. Mamy świetne relacje ze sobą i to jest bardzo pozytywne. Nigdy nie będziemy mieć innego zespołu, który miałby b

Czytaj więcej...

Losowy

Przedstawiam parę genialnych fragmentów motywacyjnych

"Jesteś najlepszą rzeczą, jaka mi się kiedykolwiek przytrafiła". - Nie daj się nabrać na bzdury, bo byłem tam i już nigdy nie będzie tak samo.

Czytaj więcej...